Изпрати ИНФО Събитиен БЛОГ За Нас Контакти

Събитийни НОВИНИ / Прес съобщения

Вземи в gLOG
25 Август 08, 12:54 / Автор: Атанас Терзиев, НЕСЕБЪР МОТО
Въпреки ужасната жега в двата манша след отлично каране по прашното трасе, той бе безапелационен победител с голяма преднина пред своите конкуренти.
Камен Георгиев от “Несебър мото” първи на състезанието по мотокрос клас “Оpen B”, 25.08.2008 г.

Първо място и огромна купа спечели състезателят на “Несебър Мото” Камен Георгиев на завършилото състезание по Мотокрос клас “Open B” на трасето в Аксаково. В него участваха близо 100 състезатели от 20 клуба от страната и от Румъния, Турция, Сърбия и Македония.

Въпреки ужасната жега в двата манша след отлично каране по прашното трасе, той бе безапелационен победител с голяма преднина пред своите конкуренти. С тази победа Георгиев излиза начело в генералното класиране за националния шампионат по Мотокрос в клас “Open B”.

По същото време в Австрия на кръг от Еврпейския шампионат, се състезаваше водачът във временното класиране за Източно-европейски шампионат Росен Тончев в Супермото S Open.

В оспорвана борба сред 46 състезатели от цяла Европа, Тончев записа два добри манша и се класира на 15-то място. Това донесе ценни точки за отборното класиране на Българския национален отбор.